O nas

W Rad Med Warszawa naszym celem jest kompleksowe podejście do pacjentów z zakresu chirurgii, flebologii, proktologi oraz pomoc osobom uzależnionym od alkoholu.

Na miejscu uzyskasz fachowa poradę lekarską oraz leczenie dostosowane do konkretnej choroby i konkretnego przypadku.

Naszym priorytetem jest profesjonale podejście do każdego pacjenta dla tego po zebraniu wywiadu lekarskiego, zbadaniu pacjenta i w razie potrzeby wykonaniu badań dodatkowych jak USG, badanie wziernikiem kanału odbytu, wykonanie  posiewu z ran i inne, jesteśmy w stanie w pełni przedstawić możliwe metody leczenia wybranych chorób.

W naszej placówce wykonujemy różne zabiegi z zakresu chirurgii ambulatoryjnej, flebologii, proktologii  praktycznie przez cały tydzień, a także w razie potrzeby jesteśmy w stanie przyjechać do Państwa domu.

W razie choroby wymagającej leczenia operacyjnego lub podejrzenia choroby nowotworowej wymagającej operacji z zakresu chirurgi jamy brzusznej, tarczycy, sutka, skóry itp. zapraszamy do naszej poradni, w celu uzyskania kompleksowej informacji co do możliwych metod leczenia, przeciwwskazań, powikłaniach pooperacyjnych oraz skierowania do odpowiedniego ośrodka celem niezwłocznego rozpoczęcia leczenia.

Profesjonalną poradę i leczenie można uzyskać na miejscu w poradni lub zamawiając wizytę domową.

Umów się na wizytę

Zapraszamy do rezerwacji terminu drogą telefoniczną bądź on-line.

+48 600 877 751